O nas

Robimy w życiu to, co umiemy najlepiej: piszemy sztuki, bawimy naszych Widzów, wzruszamy ich, niepokoimy, zadajemy pytania...

Oboje kochamy teatr.

Samo określenie "praca w teatrze" odbiera połowę radości z jego tworzenia. Lubimy go tworzyć i ciągle przeżywać nowe emocje związane z kolejną premierą. Nie jest dla nas tak ważne to, ile lat za nami, ile zagraliśmy przedstawień i ile stworzyliśmy premier. Chociaż statystyka liczb idzie w dziesiątki, setki i tysiące, ważniejsze jest to, co jest przed nami.

Po studiach aktorskich pracowaliśmy w teatrach państwowych, grając często główne role, zdobywając nagrody i sympatię Widzów. Ale w końcu założyliśmy swój własny teatr, bo wszędzie było nam za ciasno. Teatr Nasz stał się naszym domem, miejscem spotkań, odpoczynku i nawiązywania przyjaźni.

Posiada od podstaw wybudowaną salę teatralną, przytuloną do XVII-wiecznego domu, wokół którego biegają cztery stare psy, a nad wszystkim króluje nieposkromiony optymizm i zawsze dobry humor. Kilka razy w tygodniu parking przed teatrem zapełnia się samochodami Gości Krainy Dobrego Humoru.

Widownia zapełnia się niemal zawsze do ostatniego miejsca. Tekstami naszych przedstawień mówimy o tym, co nas śmieszy, boli, wzrusza albo irytuje. Niczego nie udajemy.

Nasz największy sukces to kilkadziesiąt tysięcy Widzów, którzy nas odwiedzili.

Nasza największa radość to kilkadziesiąt tysięcy Widzów, którzy do nas wracają.

Na każdego czekamy i z każdym chcemy się spotkać.

Jadwiga i Tadeusz Kutowie.