Recital Jacka Szreniawy

Jacek Szreniawa

Recital Jacka Szreniawy - to wyczekiwana, muzyczna propozycja Teatru Naszego. Na naszej scenie zaśpiewa Jacek, który czaruje swoim głosem i osobowością, pełną pasji interpretacją, zabiera w muzyczną podróż po sobie tylko znanych ścieżkach. Jacek Szreniawa to muzyk, kompozytor, pedagog, aktor. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Przyjaciel Teatru Naszego, nieprzerwanie związany z nim od ponad dwudziestu lat.

Koncert otuli teatralna magia michałowickiej sceny, na której gościć będziemy także innych muzyków (w kolejności alfabetycznej):

  • Mateusz Maniak - perkusista - to nowa twarz w naszych progach - absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie perkusji dra Dariusza Kaliszuka. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych I i II st. Im Krzysztofa Komedy Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp.  Laureat wielu konkursów min. Ogólnopolski Konkurs Zespołów Perkusyjnych w Krakowie,  Krokus Jazz Festiwal, RCK Pro Jazz Festiwal, Gorzów Jazz Celebrations i wielu innych. Współpracuje z wieloma wrocławskimi muzykami, a także z Orkiestrą Filharmonii Kaliskiej. Perkusista odnajdujący się w wielu stylistykach.
  • Jakub Olejnik - kontrabasista i gitarzysta basowy, o wielkiej wrażliwości, wspaniały partner na scenie. Dyrektor Artystyczny Festiwalu Bass & Beat Festival. Absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej na kierunkach: klasyka (2002) oraz jazz (2008). Swój język muzyczny określa jako wszechstronny i różnorodny, a w jego muzyce słychać znakomity warsztat, elokwencję oraz bogatą wiedzę muzyczną.
  • Łukasz Perek - pianista, puzonista, aranżer. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Swoją działalność dzieli między muzykę jazzową a teatralną. Grał na festiwalach jazzowych takich jak "Jazz nad Odrą (wyróżnienie), "Bielska Zadymka Jazzowa", "Jazz Juniors" (dwukrotnie - III i II miejsce), "Regensburg Jazz Festival", „Trotzberg Jazz Daysh. Koncertował w Dusseldorfie, Kolonii, Amsterdamie, Paryżu.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Nasz w celu otrzymywania informacji o działalności Teatru.