Życie człowieka jest jak sen wróbla... czyli jakie? W spektaklu "Sen wróbla" uważny Widz odnajdzie odpowiedź. A może nawet nie jedną. Spotkania Julii Rivelotti i Hugo Burnetta, ludzi których niemal wszystko dzieli, w jej barze, nasycone są tęsknotą za tym, czego akurat się nie ma. To kolejna, zupełnie nowa odsłona Teatru Naszego. W klimatycznej scenografii Levana Mantidze kłębią się emocje, pragnienia, pozorne pogodzenie z losem i odkrycie nowych życiowych dróg. Wszystko zwieńczone jest zaskakującym finałem. Ten spektakl na pewno poruszy serce niejednego z Naszych Widzów.

Zapraszamy.

"Szczęściarze" to, po "Naszej Klasie" zagranej ponad 260 razy, kolejny hit komediowy Teatru Naszego. Prapremiera odbyła się w sierpniu 2016 roku. Od tego czasu zagrano już ponad sto przedstawień. Dialogi i sceny wyjęte z życia każdego małżeństwa pozwalają przeglądać się Widzom jak w krzywym zwierciadle. Doskonała terapia śmiechem dla każdego, kto zechce obejrzeć to przedstawienie. Ale twórcy Teatru Naszego nie byliby sobą, gdyby nie zawarli w treści przedstawienia jakiegoś przesłania. Życie w kulcie pieniądza obnaża wiele cech ludzi ze wszystkich kręgów społeczeństwa, co w komediowym przekazie stanowi dodatkowy walor "Szczęściarzy".

W wyjątkowym miejscu wyjątkowy koncert wyjątkowego wokalisty z wyjątkowymi muzykami w wyjątkowym repertuarze.

Dziwny jest ten świat, Georgia, Sting, Korowód, blues... z tych haseł można już wywnioskować co się dzieje podczas koncertów, których główną postacią jest Jacek Szreniawa.

Jacek, który czaruje swoim głosem i osobowością, pełną pasji interpretacją, zabiera w muzyczną podróż po sobie tylko znanych ścieżkach. Jacek Szreniawa to muzyk, kompozytor, pedagog, aktor. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Przyjaciel Teatru Naszego, nieprzerwanie związany z nim od ponad dwudziestu lat.

Koncert otuli teatralna magia michałowickiej sceny, na której gościć będziemy także innych muzyków (w kolejności alfabetycznej):

  • Mateusz Maniak - perkusista - to nowa twarz w naszych progach - absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie perkusji dra Dariusza Kaliszuka. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych I i II st. Im Krzysztofa Komedy Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp. Laureat wielu konkursów min. Ogólnopolski Konkurs Zespołów Perkusyjnych w Krakowie, Krokus Jazz Festiwal, RCK Pro Jazz Festiwal, Gorzów Jazz Celebrations i wielu innych. Współpracuje z wieloma wrocławskimi muzykami, a także z Orkiestrą Filharmonii Kaliskiej. Perkusista odnajdujący się w wielu stylistykach.
  • Jakub Olejnik - kontrabasista i gitarzysta basowy, o wielkiej wrażliwości, wspaniały partner na scenie. Dyrektor Artystyczny Festiwalu Bass & Beat Festival. Absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej na kierunkach: klasyka (2002) oraz jazz (2008). Swój język muzyczny określa jako wszechstronny i różnorodny, a w jego muzyce słychać znakomity warsztat, elokwencję oraz bogatą wiedzę muzyczną.
  • Łukasz Perek - pianista, puzonista, aranżer. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Swoją działalność dzieli między muzykę jazzową a teatralną. Grał na festiwalach jazzowych takich jak "Jazz nad Odrą (wyróżnienie), "Bielska Zadymka Jazzowa", "Jazz Juniors" (dwukrotnie - III i II miejsce), "Regensburg Jazz Festival", „Trotzberg Jazz Daysh. Koncertował w Dusseldorfie, Kolonii, Amsterdamie, Paryżu.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Nasz w celu otrzymywania informacji o działalności Teatru.