Aktualności

Wrzesień w Teatrze Naszym

Skończyły się wakacje – a więc wypoczęci i dopieszczeni słońcem, zaczynamy życie po urlopach!:) Prosimy się nie martwić, w Teatrze Naszym zapewnimy Państwu wyśmienity nastrój bez względu na daty w kalendarzu i pogodę:)

A wrzesień w Teatrze Naszym będzie wyjątkowy z kilku powodów. Tylko w tym miesiącu macie Państwo możliwość obejrzeć aż pięć naszych różnych przedstawień. Oprócz komediowych „Szczęściarzy” i „Geriatrix Show”, zagramy także refleksyjne „Deja vu, czyli windą do nieba”. To będzie również ostatnia szansa w tym roku na obejrzenie, pełnej pozytywnego przesłania, sztuki „Sen wróbla” - warto więc zaznaczyć w kalendarzu datę 7 września. Miesiąc zakończymy silnym akcentem muzycznym: „Wieczór francuski i piosenki Edith Piaf”. Koncert w niezapomnianym wykonaniu Jadwigi Kuty i Wiesława Prządki odbędzie się w Teatrze Naszym 27 września.

Mamy też specjalną propozycję dla Gości, którzy chcieliby spotkać się z nami również poza Michałowicami. Z okazji Winobraniowych Spotkań Teatralnym, 10 września gościnnie zagramy „Geriatrix Show” w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze!

Pełni powakacyjnej energii i radości na spotkanie z Państwem - serdecznie zapraszamy!

Zespół Teatru Naszego