Aktualności

Zostań szczęściarzem z Teatrem Naszym!

Już 31 sierpnia każdy z naszych Widzów może wygrać szczęśliwy los na loterii Teatru Naszego! Z okazji wakacji oraz setnego przedstawienia Geriatrix Show, po spektaklu odbędzie się losowanie wypełnionych kuponów, które dodawane są do biletów na wszystkie wakacyjne spektakle.

Najwięksi szczęściarze mają szansę na wygranie weekendowego pobytu dla dwóch osób w Teatrze Naszym z noclegiem, spektaklem i kolacją. Pozostali nagrodzeni otrzymają unikatowy, bo ostatni egzemplarz płyty CD „Jadwiga Kuta jak wino” oraz zestaw wydawnictw Teatru Naszego: 5 sztuk teatralnych wraz z drugim wydaniem “Naszej Ameryki” oraz płytą DVD “Nasza Klasa”.

Przewidzieliśmy też kilka nagród pocieszenia: płyty DVD z kultową „Naszą Klasą”.

Co zrobić, żeby zostać szczęściarzem? Wystarczy grać, czyli wypełnić kupon dodawany do biletów Teatru Naszego. Kumulacja szczęścia przy wielokrotnym udziale w spektaklach gwarantowana! :)

Prosimy o podanie prawidłowego numeru telefonu na kuponie, ponieważ warunkiem otrzymania nagrody będzie odebranie telefonu od nas. Prosimy wszystkich Widzów o szczególną uwagę i przygotowanie sprawnych, naładowanych telefonów komórkowych.

Będziemy dzwonić do Państwa w sobotę 31 sierpnia w godzinach 21:00 – 22:00.

Życzymy dużo szczęścia!
Zespół Teatru Naszego