Aktualności

Teatr Nasz czwarty w Polsce!

Teatr Nasz czwartym teatrem w Polsce (tuż za Narodowym i dwoma innymi ze stolicy) w rankingu bardzo popularnego serwisu "Polska zachwyca".

"Miłośnicy teatru, którzy wybierają się w Karkonosze powinni zaplanować wieczór u państwa Kutów w Teatrze Naszym. Ten kameralny, kulturalny przybytek znajduje się w Michałowicach, w pobliżu Szklarskiej Poręby. Jest to unikatowe miejsce" - czytamy w rankingu na nasz temat.

"Tak, po prawie 30 latach, możemy powiedzieć, że stworzyliśmy TEATR - komentuje Jadwiga Kuta. - Bo teatr, to nie ściany, to widzowie, których kochamy i szanujemy. I zawsze z pokorą dziękujemy za przybycie. To oni pozwalają nam "robić" teatr wraz z naszą córką Kasią, współpracownikami - Jackiem, Markiem, Dominikiem, i z załogą. Nasi widzowie, kupując bilety, są jedynymi sponsorami TEATRU NASZEGO. Myślę, że to wyjątkowe zjawisko na teatralnej mapie świata.

Może nie pozwala to nam na wielkie, drogie widowiska, wyszukane kostiumy, scenografie..., ale są wartości niezależne od finansów. Jak pisała Katarzyna Grochola w swojej książce "Trochę większy poniedziałek": "Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas. Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość. Za pieniądze można mieć lekarstwa, ale nie zdrowie. Za pieniądze można mieć posadę, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć władzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniądze można mieć... ale nie można być".

Dzięki Wam - jesteśmy! Dziękujemy! Trochę się rozpisałam, ale 27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru, i to trochę z tej okazji. Do zobaczenia w Michałowicach" - napisała Jadwiga Kuta.

Dziękujemy portalowi "Polska zachwyca" za tak wysoką pozycję, którą jednak traktujemy przede wszystkim jako zobowiązanie, by każdego dnia starać się spełniać Państwa oczekiwania. I walczyć o podium...

Gratulujemy wszystkim teatrom, które znalazły się w zestawieniu na czele ze zdobywcą pierwszego miejsca - Och Teatrem z Warszawy.

Pełne zestawienie: https://tiny.pl/ttltr