Aktualności

NASZ HIT! Niedzielne spektakle w Michałowicach

Pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia z Teatrem Naszym okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

Już od godziny 15.00 witamy Państwa w naszej restauracji, i już w progu uśmiechy, miła pogawędka, niedzielne klimaty... Pachnie domowym obiadem, a to za sprawą urozmaiconego bufetu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnim hitem były nadziewane papryki - cieszące oko i podniebienie! Jeśli propozycja bufetu nie trafia w gust - jest także możliwość zamówienia pojedynczych dań z naszej karty menu. Doskonała kawa, królowa deserów - gorąca, nieprzyzwoita gruszka, zapiekana w cieście francuskim kryjąca w sobie lody waniliowe oraz sos kajmakowy - to po obiedzie. O godzinie 17.00 - syci kulinarnych wrażeń - spotykamy się w klimatyzowanej sali teatru i oddajemy sztuce. Po spektaklach restauracja nie jest już czynna, wszyscy udajemy się na wieczór do domów :-)

Takich niedziel do końca roku będzie kilka, oto daty:12.08, 19.08., 09.09., 16.09., 23.09.Potem zobaczymy - co przyniesie jesień :-)

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc. Telefony te co zawsze 603 585 589 lub 502 633 518.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Nasz w celu otrzymywania informacji o działalności Teatru.