7-2438

To będzie wielka uczta dla miłośników talentu Jadwigi Kuty – w piątek i sobotę (26 i 27 maja), specjalnie z okazji Dnia Matki, zaśpiewa w Michałowicach najpiękniejsze piosenki o miłości.

Repertuar będzie tak bogaty i rozmaity, jak możliwości wokalne i skala talentu Jadwigi Kuty. Zaśpiewa zarówno utwory liryczne, jak i dowcipne, z przymrużeniem oka. Publiczność usłyszy „Walc minutowy” Fryderyka Chopina ze słowami Wojciecha Młynarskiego, genialną „Przygodę w Wilanowie” z muzyką Zbigniewa Rymarza i tekstem Juliana Tuwima, „Miłość ci wszystko wybaczy” z repertuaru Hanki Ordonówny, jak również „Miłość w Portofino”, śpiewane kiedyś przez Sławę Przybylską i „O, Romeo”, znane z Kabaretu Starszych Panów, gdzie wykonywała je zmysłowa Kalina Jędrusik.

Skoro to program z okazji Dnia Matki, nie może zabraknąć „Nie ma jak u mamy” Wojciecha Młynarskiego. Jako hit wieczoru zapowiadają się „Jesienne róże”, które pamiętamy jako jeden z największych przebojów niezapomnianego Mieczysława Fogga. Jadwiga Kuta zaśpiewa je wyłącznie z akompaniamentem kontrabasu, na którym zagra Jakub Olejnik, znany widzom Teatru Naszego z pełnych życia i improwizacji spektakli muzycznych pt.: „Ogień w nutach”.

„Jej portret”, kojarzony zwykle z frazą: „Naprawdę, jaka jesteś…”, zaśpiewa Jacek Szreniawa, który zagra również na gitarze. W zespole muzycznym wystąpi jeszcze rewelacyjny, pełen pasji pianista Łukasz Perek.

Podczas koncertu „Najpiękniejsze piosenki o miłości” wykonanych zostanie oczywiście znacznie więcej pięknych piosenek. Zapraszamy nie tylko MAMY!