Ogień w nutach

Refleksja jednego z widzów Teatru:

„Ten spektakl jest jak tort weselny. Wiele warstw, mnóstwo przepysznych bakalii, barwy, dźwięki dookoła, treści plączące się wokół serca jak muzyka z parkietu z wyznaniami o miłości przy stole weselnym…Czarodziejskie momenty. Łapią nasze uszy pod pachy (metaforycznie) i ciągną w sentymentalne zakamarki duszy, tam wraz piją kuflami zachwyt, wzruszenie i radość, zagryzając wiejsko pachnącą pajdą ludzkich słów.

Piosenkę o koszuli słuchałem ze łzami w oczach. Łzy smakowały dzieciństwem i naszym tatą, smakowały zdartymi kolanami i dumą. Piękna, niesamowicie poruszająca piosenka. Tkwi we mnie do dziś jak drzazga… Tyle, że takich drzazg się nie usuwa. Takie się kolekcjonuje i pielęgnuje.

Polecam i polecam.”

Scenariusz: Tadeusz Kuta
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta oraz zespół muzyczny w składzie: Zbigniew Levandek Lewandowski (perkusja), Janusz Nykiel (skrzypce), Kuba Olejnik (kontrabas), Wiesław Prządka (akordeon, bandoneon), Jacek Szreniawa (gitara, klarnet, wokal)
Bilety: 75 zł
Czas trwania: około 90 minut

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Nasz w celu otrzymywania informacji o działalności Teatru.