"Szczęściarze" to, po "Naszej Klasie" zagranej ponad 260 razy, kolejny hit komediowy Teatru Naszego. Prapremiera odbyła się w sierpniu 2016 roku. Od tego czasu zagrano już ponad sto przedstawień. Dialogi i sceny wyjęte z życia każdego małżeństwa pozwalają przeglądać się Widzom jak w krzywym zwierciadle. Doskonała terapia śmiechem dla każdego, kto zechce obejrzeć to przedstawienie. Ale twórcy Teatru Naszego nie biliby sobą, gdyby nie zawarli w treści przedstawienia jakiegoś przesłania. Życie w kulcie pieniądza obnaża wiele cech ludzi ze wszystkich kręgów społeczeństwa, co w komediowym przekazie stanowi dodatkowy walor "Szczęściarzy".

Refleksja jednego z widzów Teatru:

„Ten spektakl jest jak tort weselny. Wiele warstw, mnóstwo przepysznych bakalii, barwy, dźwięki dookoła, treści plączące się wokół serca jak muzyka z parkietu z wyznaniami o miłości przy stole weselnym…Czarodziejskie momenty. Łapią nasze uszy pod pachy (metaforycznie) i ciągną w sentymentalne zakamarki duszy, tam wraz piją kuflami zachwyt, wzruszenie i radość, zagryzając wiejsko pachnącą pajdą ludzkich słów.

Piosenkę o koszuli słuchałem ze łzami w oczach. Łzy smakowały dzieciństwem i naszym tatą, smakowały zdartymi kolanami i dumą. Piękna, niesamowicie poruszająca piosenka. Tkwi we mnie do dziś jak drzazga… Tyle, że takich drzazg się nie usuwa. Takie się kolekcjonuje i pielęgnuje.

Polecam i polecam.”

Skecze, monologi, piosenki i fragmenty przedstawień Teatru Naszego składają się na Wieczory Kabaretowe grane od czasu do czasu na michałowickiej scenie. Te pełne śmiechu, zawrotnego tempa scenicznego, mieniące się różnorodnością i dynamiką spotkania zawsze powodują wielkie emocje i wyzwalają żywiołowe reakcje Publiczności. Często się zdarza, że scenariusz układają sami Widzowie prosząc o konkretne piosenki czy sceny. Wychodząc na przeciw tym życzeniom powstają kolejne scenariusze nawiązujące do kabaretu w jego najszlachetniejszej aktorskiej i muzycznej formie.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Nasz w celu otrzymywania informacji o działalności Teatru.