IMG_7520

Masaż przepony – tak Jadwiga Kuta nazwała to, na co Teatr Nasz zaprasza w trakcie II Festiwalu Śmiechu, którego piątkową częścią była trzecia tego lata „Wakacyjna Loteria Kabaretowa”.

IMG_7511

Śmiechu było rzeczywiście co niemiara – widzowie wylosowali między innymi fragmenty przedstawienia „Kabaret na cztery nogi kuty” oraz piosenkę „Charty” z „Naszej klasy” w błyskotliwym wykonaniu Jacka Szreniawy. Jak na każdej „Loterii”, pełne humoru monologi wygłaszał Tadeusz Kuta, a liryczne piosenki śpiewała Jadwiga Kuta.

IMG_7528

Jak było? Jeden z widzów ujął to tak: „Wakacyjna Loteria Kabaretowa” jest jak bombonierka, w której są różne czekoladki, a każda smakuje wybornie…

IMG_7535

Dziękujemy publiczności za liczne przybycie z różnych stron Polski i świata. Wśród widzów byli nasi przyjaciele: wybitni tancerze – zjawiskowa Hiszpanka Nazareth Panadero i Janusz Subicz. O ich wrażeniach, jak również o tym, co robią w naszych stronach, napiszemy wkrótce szerzej.

Na razie serdecznie zapraszamy na kolejne „Wakacyjne Loterie Kabaretowe”: w sobotę, 5 sierpnia, oraz w czwartek, 10 sierpnia.