IMG_7459

– Byliśmy pierwszy raz i na pewno wrócimy! – tak komentowali w piątkowy wieczór „Wakacyjną Loterię Kabaretową” widzowie, którzy odwiedzili Teatr Nasz po raz pierwszy w życiu. To było przedstawienie pełne emocji, piosenek i zabawnych monologów w wykonaniu Jadwigi i Tadeusza Kutów oraz Jacka Szreniawy.
Jak zwykle podczas „Wakacyjnej Loterii Kabaretowej” nikt nie wiedział, jak potoczy się akcja, a głównym reżyserem był los. Najpierw szczęście uśmiechnęło się do Pani Małgorzaty ze Zgierza, która wygrała książkę o historii Teatru Naszego autorstwa Tadeusza Kuty oraz wylosowała scenę i piosenkę, po chwili zaprezentowane wszystkim.

IMG_7463
W kolejnych dwóch losowaniach emocje znowu sięgały zenitu, a los wybrał dwie Panie: Julię z Mogilna i Ziutkę z Kamiennej Góry. Druga z nich może śmiało o sobie mówić, że jest szczęściarą, bo wygrała najpierw drinka o obiecującej nazwie „Więcej, niż się spodziewasz”, a potem weekendowy pobyt w domkach Teatru Naszego z kolacją w teatralnej restauracji i zaproszeniem na spektakl.
Za ten przepiękny wieczór dziękujemy nie tylko wszystkim widzom, którzy spędzili go z nami tworząc świetną atmosferę, ale i ładnej pogodzie, dzięki której wielu naszych gości postanowiło wybrać się w nasze strony na wypoczynek, także do Michałowic.
Na kolejną „Wakacyjną Loterię Kabaretową” zapraszamy w piątek, 28 lipca. W maszynach losujących losy z nagrodami już gotowe… Dobrą pogodę zamówimy za chwilę ;-)