Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

 

 

 

DOJAZD DO TEATRU NASZEGO:

Cieszy nas, że Teatr Nasz ciągle odkrywany jest przez nowe osoby. Niektóre z nich mają pytania dotyczące dojazdu: gdzie są Michałowice, jak dojechać, gdzie skręcić?

Mamy nadzieję, że ten przewodnik będzie pomocny. Proszę pamiętać o zasadzie: kierowców, którzy chcą dojechać do Teatru Naszego z pomocą nawigacji, sprowadza ona na manowce, a dokładnie i dosłownie: do ciemnego lasu, w którym mogą uszkodzić auto. To opcja dobra wyłącznie dla nieustraszonych poszukiwaczy przygód! Zaczynamy!

Jadąc z głębi kraju, jak to się w naszych stronach mówi: „z Polski”, kierujcie się na krajową drogę nr 3 na Jelenią Górę i Jakuszyce.
Gdy przejedziecie przez Jelenią Górę, możecie zacząć wyczekiwać już miejsca, w którym skręcicie w lewo.

W Piechowicach, które główna droga nr 3 zostawia nieco z boku z lewej, wjedziecie na wzniesienie, za którym, na zjeździe, zobaczycie tę tablicę:

IMG_5467

Nie rozpędzajcie się więc, choć to zjazd, bo za moment trzeba będzie odbić w lewo, na drogę nr 366. Przypomina o tym druga tablica. Jest na niej nawet nazwa naszej miejscowości: Michałowice (administracyjnie są częścią miasta Piechowice):

IMG_5468

Po skręcie przejeżdzamy przez ten most (z tego miejsca do Teatru Naszego jest około 3500 metrów):

IMG_5469

Potem przez pięćset metrów jedziemy ulicą, która doprowadzi nas do skrzyżowania z zatoczką z przystankiem autobusowym i tablicą z kierunkowskazem do Michałowic. Skręcamy tutaj w prawo.

IMG_5471

Trafiamy na wznoszącą się drogę, wijącą się pośród karkonoskiego lasu. Cała ma 6 kilometrów długości, ale do Teatru Naszego stąd są tylko trzy kilometry.

IMG_5473

Po drodze atrakcją jest tunel wykuty w skale…

IMG_5475

Jesteśmy w Michałowicach!

IMG_5476

Skręcamy w prawo – zgodnie z informacją na tabliczce.

IMG_5477

Po 200 metrach uwaga! Trzymamy się prawej strony.

IMG_5479

Po kolejnych dwustu metrach skręcamy w prawo w dół – według kierunkowskazu.

IMG_5480

Jesteście już na naszym terenie! Przed spektaklami nasz pracownik na tej dróżce, na dole, pomoże Wam znaleźć miejsce do parkowania.

IMG_5481
WITAJCIE W TEATRZE NASZYM!
WITAJCIE W MICHAŁOWICACH!
WITAJCIE W KARKONOSZACH!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz