11-5509sok

Wakacyjna Loteria Kabaretowa, czyli zabawa pierwszej klasy przed nami! Aktorzy będą losować miejsca na widowni, a osoby, do których uśmiechnie się szczęście, nie tylko otrzymają cenne nagrody, ale i będą losować sceny, monologi i piosenki, które natychmiast zostaną wykonane przez: Jadwigę i Tadeusza Kutów oraz Jacka Szreniawę.

To będzie wyjątkowa okazja zobaczyć fragmenty najpopularniejszych przedstawień Teatru Naszego.

Podczas każdej Wakacyjnej Loterii Kabaretowej zostaną wylosowane co najmniej trzy fragmenty przedstawień. Nie podajemy dokładnej liczby, bo – jak stali bywalcy naszych przedstawień wiedzą – ich dokładny przebieg zależy często od spontanicznych reakcji widzów.

Gwarantujemy jednak, że jeśli trzy wylosowane sceny i piosenki będą trwać krócej, niż godzinę, zagramy dodatkowo długi fragment jednego z naszych przedstawień. Postaramy się, by nikt z Państwa nie opuścił naszych progów z uczuciem niedosytu.

Liczymy na to tym bardziej, że zestaw scen i piosenek do wylosowania podczas każdej Wakacyjnej Loterii Kabaretowej będzie inny. Jeśli ktoś zdecyduje się odwiedzić nas więcej, niż tylko raz, z pewnością nie będzie narzekał na nudę…

Dokładne menu każdej loterii będzie niespodzianką, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy. Na pewno znajdzie się w nim ulubiona przez wielu naszych widzów piosenka Tadeusza Kuty „Jedwabna koszula”, jak również przezabawne sceny z „Naszej klasy” (granej przez Teatr Nasz 262 razy), czy też dawno nie granych, a kiedyś cieszących się wysoką frekwencją spektakli: „Nasza Ameryka” i „Święto każdego dnia”.

To będzie II Festiwal Śmiechu w Teatrze Naszym w Michałowicach. Pierwszy przed paroma laty okazał się propozycją w sam raz na wakacje. Tym bardziej, że inne teatry w naszych stronach latem nie grają. Mamy więc nadzieję, że nasze zaproszenie umożliwi miłośnikom sztuki teatralnej oddawać się temu, co lubią najbardziej: przenosinom w inny świat: zaczarowany świat TEATRU!